Kurs Nauki Jazdy Kat. B AUTOMAT

Zapraszamy na kurs jazdy kat. B automat nową Toyotą Corolla z automatyczną skrzynią biegów, w wersji GR SPORT z wbudowaną kamerą cofania oraz czujnikami parkowania. Tym autem uczysz się w naszej szkole oraz zdajesz egzamin państwowy. Istnieje możliwosć, aby w czasie egzaminu uczestniczył Twój instruktor z naszej szkoły. Prowadzenie samochodu z automatyczną skrzynią biegów jest wygodne i wpłwa na płynność jazdy. Dzięki automatycznej skrzyni biegów nie ma ryzyka, że na skrzyżowaniu, wzniesieniu czy innym problematycznym miejscu zgaśnie Ci samochód. Kamera cofania wspomoże manewry na placu.


 • Pakiet teoretyczny

  30 godzin zajęć teoretycznych.

 • Pakiet praktyczny

  30 godzin jazd praktycznych.


 • Materiały dydaktyczne

  Nasi kursanci otrzymują od nas zestaw materiałów dydaktycznych.

 • Badanie lekarskie

  Organizujemy również badanie lekarskie, które jest specjalnie dla naszych kursantów bezpłatne.

 • Podstawienie pojazdu

  Kursanci otrzymują jedno podstawienie pojazdu na egzamin państwowy.

 • Kolejne podstawienie auta na egzamin państwowy

  Kolejne podstawienie auta na egzamin państwowy to koszt 250 zł

 • zajEcia teoretyczne

  Kurs można rozpocząc w naszym ośrodku, który mieści się przy ul. Świętej Barbary 2 w Bełchatowie. Oferujemy nowoczesną salę wykładową ze wszystkimi niezbędnymi pomocami dydaktycznymi. Kurs teoretyczny odbywa się w dni robocze.

 • TEORIA W DOMU

  Oferujemy również możliwość nauki części teoretycznej w domu. Nasi kursanci otrzymują dostęp do platformy e-learningowej, dzięki której nie wychodząc z domu, ucząc się na własnym komputerze przygotowują się do egzaminu.

 • TEORIA ZDANA W DOMU

  Jest to opcja tzw. szkolenia bez teorii. Kursant sam przygotowuje się do egzaminu teoretycznego oraz zdaje część egzaminacyjną w ośrodku egzaminacyjnym. Po okazaniu zaświadczenia o zdanej części teoretycznej, możemy poprowadzić samo szkolenie praktyczne.

 • Awesome Reports

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam erat libero, bibendum in libero tempor, luctus volutpat ligula. Integer fringilla porttitor pretium. Nam erat felis, iaculis id justo ut, ullamcorper feugiat elit. Proin vel lectus auctor, porttitor ligula vitae, convallis leo. In eget massa elit.

Elastyczne godziny jazdy

Godziny jazdy ustalasz indywidualnie z instruktorem, elastycznie, z dopasowaniem do swojego czasu wolnego. Zajęcia praktyczne realizowane są w godzinach 7-22, codziennie.

Auto identyczne jak na egzaminie

Oferujemy możliwość podstawienia pojazdu szkoleniowego bezpośrednio na egzamin państwowy. Masz pewność, że pojazd na egzaminie będzie taki sam, na jakim uczysz się jazdy!

Bezstresowa nauka

Nasi instruktorzy są doskonale przygotowani i przeszkoleni w jeździe autami z automatyczną skrzynią biegów. Gwarantujemy bezstresową naukę oraz dopasowanie do każdego poziomu zaawansowania.

Zweryfikowane i potwierdzone opinie o naszej Auto Szkole- sprawdź je już teraz!